Slovní fotbal -klik- Reklamy Sem!! Hodnotím blogy => Tu
Dělám Dessy => TU Můj kanál na Youtube

Rekord v návštěvnosti: 236 z 4.6.2011,Rekord v Online lidí 27 z 12.8.2011

Září 2011

This is One Piece...

30. září 2011 v 19:02 | Tyno10 |  - - -Videa mix- - -
sice jsem pouze u 12 dílu ,ale tady ta anime má prostě svoje kouzlo =))
Vážně mě to video natchlo =))

Dokonalá upoutávka na Heromana =))

30. září 2011 v 18:58 | Tyno10 |  HEROMAN
Našla jsem úplně dokonalé videjdo spíš upoutávku na Heromana a schválně kdo se na něj koukne do konce a odolá se na něj nekouknout =DD Prostě úžasně přesvědčiné video !!!! =DD


Stan Lee - životopis

29. září 2011 v 19:27 | Tyno10 |  Osobnosti

Stan Lee


Stručně
Povolání: Herec
Věk: 88
Datum narození: 28. 12. 1922
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Kozoroh
Výška: 180 cm


Vznik Heroman

29. září 2011 v 19:20 | Tyno10 |  HEROMAN
VZIK =))

Heroman je anime vytvořené v koprodukci USA a Japonska.Na straně USA stojí jedna z nejslavnějších osobností komiksu,Stan Lee.Pro ty co toto jméno nikdy neslyšeli,zmíním tituly o kterých už určitě slyšeli - Spiderman,Ironman,fantastic four.Zmíním také společnost Marvel pro kterou Stan Lee pracuje a řídí ji.Na straně druhé je Masahiko Minami,což je zase producent společnosti Bones.Toto spojení vytvořilo Heromana-nového hrdinu pro 21. století (citace Stan Lee).

Sten Lee
Masahiko MinamiRozcestník HEROMAN

29. září 2011 v 18:58 | Tyno10

HEROMAN

Hrdina 21.Století

můj názor =)
Heroman mě vážně okouzlil a to ,že je od Stena Leeho ,ale v této anime je všechno co mám v anime děsně ráda =) a to roboti (Heroman) přátelství (jak Joey a Psy tak i Joey a Heroman) a hlavně hodně akčních scén =))
Všem tuto Anime doporučuji !!! =))

Stan Lee, Masahiko Minami
Anime online
Recenze
Postavy
oficiální stránky : http://disney-studio.jp/heroman/

na stránkách se pracuje =)

Postřeh z Heromana

29. září 2011 v 18:36 | Tyno10 |  HEROMAN

Abych řekla pravdu tak já jsem si toho pavouka všimla taky a tak jsem hledala obrázky jestli se nemýlím a pak jsem našla super článek na jednom blogu a ten mi to potvrdil !!!!
=DD
zbitek textu je už ze zdroje a myslím, že je to napsané vážně moc dobře =DD

o společníci procházejí podzemní chodbou, aby se dostali nepozorovaně do základny nepřátelských mimozemšťanů Skruggů. Heroman jde jako poslední a náhle si v rohu něčeho všímá. Je to jen obyčejný pavouk?
Jde vidět, že v Americe všechna pokusná zvířátka utíkají kdovíkam...
Tušíte, kam se asi poděl pavouk, který kousnul Petera Parkera?
No vždyť je to on!!! Tak kdo chce být Spider-man???
To jsem vybrala celkem nechutný záběr - bleh :D
A jak je to možné? Jak už jsem psala v recenzi na Heromana, Stan Lee si prostě nemohl odpustit nějaký ten "easter egg". A abych řekla pravdu, tak mě to celkem šokovalo. Říkám si: "Proč je tam tak blízkej záběr na toho pavouka? A proč se na něj Heroman dívá? A proč vypadá jako ten malej zmetek, co kousnul Petera a potom mu narostly tu úžasný sexy svaly?!?!" XD

zdroj:

Nevíte jestli už je FMA brotherhood movie 2011 online česky ? =DD

29. září 2011 v 17:37 | Tyno10 |  - - -Videa mix- - -
Nevíte jestli už to není někde online s cu titulkami ?? =DD


Stan Lee v Heromanovi =)

28. září 2011 v 15:09 | Tyno10 |  Zábava
Na Heromanovi se podível Stan Lee a dokonce se v anime i ukázal =DD

v reálu:

Hrdina 21. století ...

28. září 2011 v 10:40 | Tyno10 |  Zábava

Hrdina 21. století


Jeden článek mě vážně na jednou blogu zaujal =) a já ho jsem musím dát =)
článek jsem občas doplnila svími názory =))

Heroman je anime vytvořené v koprodukci USA a Japonska.Na straně USA stojí jedna z nejslavnějších osobností komiksu,Stan Lee.Pro ty co toto jméno nikdy neslyšeli,zmíním tituly o kterých už určitě slyšeli - Spiderman,Ironman,fantastic four.Zmíním také společnost Marvel pro kterou Stan Lee pracuje a řídí ji.Na straně druhé je Masahiko Minami,což je zase producent společnosti Bones.Toto spojení vytvořilo Heromana-nového hrdinu pro 21. století (citace Stan Lee).

Ovšem to je na tomhle díle to nejúžasnější.Příběh se odehrává v Americe,na předněstí L.A.Chudý chlapec jménem Joey žijící se svou babičkou,zatouží po nové hračce robota,který se stává hitem prodeje(komerční využití 100%).Nato že je Joey středoškolák a chce si hrát s roboty pomineme.Je zakoukán do bohaté roztleskávačky Liny,jejíž bratříček,fotbalová hvězda s modro-červeno-bílým trikem,z něho chce vymlátit duši.Joeyho jediný kamarád,kulhavý ,,Psy´´ s hárem jaké by mohl každý závidět,má vzbuzovat lítost a pochopení,ale umne spíš vyvolal záchvat smíchu.
Když Joey uvidí,jak jeho spolužáci vyhodí rozbytého robota jeho snů,rozhodne se jej za pomocí sekundového lepidla opravit.Dílo se zdaří a robot vypadá lépe jak z továrny.

Zázračnou silou blesku se robot stane -snad-živým a zdemoluje Joeyho pokoj.Tím bychom měli hrdinu.Teď najít záporáka.Měli jsme už mnoho záporáků-vetřelce,predátory,ale ještě jsme neměli,myslím,mimozemský šváby.Ano,slyšíte správně.No a díky amatérskému vysílání jednoho šíleného profesora s kterým se Joeyi zná,tito mimozemšťani přiletí k nám.Další děj je již zřejmí.Joey křičí do bezduché tváře Heromana jeho jméno a Heroman zachraňuje jako velký a mocný hubyč hmyzu,planetu Zemi.Lina se zblázní do Joeyho a její bratr kouká jak opařený čajem.Celé to podtrhuje fakt že na pozadí USA se mluví japonsky(což mě osobně připadá trošičku divný na poslech ,ale i tak sem radši =)).

Nevím kolik museli Stanovi a Minamimu zaplatit za tenhle brak,ale muselo to být hodně.Rozhodně je to další přírůstek do síně bezduchých komiksů s prvky anime.

Můj blog je proti Týrání Zvířat!!!
Prosím šiř tyto stránky !!!!

Blog pro dlouhééé večery :) Doufám ,že se ti tu líbilo tak zase někdy =)

Daimon Masaru !!!
Můj nejlepší klučina z Anime =)